Top
Со скејтборд низ улиците на Љубљана

Со скејтборд низ улиците на Љубљана

Денес ви претставуваме уште една убава видео прошетка. Овојпат, таа нѝ доаѓа од Љубљана. Видеото е дело на младиот режисер Андро Кајзер и видео продукцијата „Хели“. А, во него главни протагонисти се младите скејтери Домен и Миха.

Материјалот е снимен со помош на апарат Canon 5D Mark II, додека пак, музичката подлога е „Don’t Speak“ – Eagles of Death Metal.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>