Top

Сладолед подготвен за помалку од 3 минути

Овој млад дечко од Ко Фи Фи Дон, Тајланд прави вистинска фантазија за помалку од 3 минути. Сладоледот го подготвува пред своите купувачи, а тие се воодушевени од неговата вештина. Погледнете го видеото.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *