Top

НОВО Видео: Run The World (Girls) – Beyonce

И конечно, долгоочекуваниот и фамозен видео клип на Beyonce “Run The World (Girls)“. Овој сингл претставува најава за нејзиниот четврт студиски проект кој според анкетите спроведени во Америка ќе биде најпродаваниот за оваа година. “Run The World (Girls)” е дело на режисерот на Bad Romance од Lady Gagа. Одлично!!Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>