Top

Градот на љубовта – ПАРИЗ

Фантастично видео во кое е “раскажана” приказната за романтичниот ПАРИЗ, од изгрејсонце до зајдисонце. Клипот е дело на Thomas Sidney McCallum и Vincent Guglielmina. Зборови не се потребни, уживајте во глетката!! <3


1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>