Top

Емотивна реакција на бебенце кое прв пат го слуша гласот на својата мајка

Ова преслатно бебенце е родено со аномалија на слухот. Бебето има само 7 недели, а со помош на специјално апаратче за слух за прв пат успева да го чуе гласот на својата мајка.

Неговата реакција е преслатка и невозможно е да останете рамнодушни.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *