Top
Bebe-limon-iLike-mk

Симпатични реакции на мали дечиња кои првпат вкусуваат лимон

Овие преслатки реакции на мали дечиња кои првпат пробуваат лимон дефинитивно ќе ве насмеат и расположат.

Креативците Ејприл и Дејвид ја потпишуваат реализацијата на видеото.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *