Top
Probuvanje-Nutella-iLike-mk

Неодоливи реакции на луѓе кои првпат пробуваат „Нутела“

Дали се сеќавате на моментот кога првпат пробавте „Нутела“? Најверојатно не. Но ,има луѓе кои никогаш во животот не го пробале овој вкусен крем.

На „ЈуТјуб“ се појави видео кое ги покажува реакциите на луѓето ширум САД, кои првпат во животот пробуваат „Нутела“. Нивните реакции се речиси идентичани, а дел од нив изјавуваат дека не можат да веруват дека постои нешто толку вкусно.

Една девојка изјави дека не знае како досега живеала без „Нутела“, додека пак, едно момче воодушевено вели:

Не знам што е ова, но навистина е волшебно!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>