Top
Two-sleepy-Golden-Retriever

Растењето на два златни ретривери во видео од 90 секунди

Во видеото со времетраење од 90 секунди погледнете како растеле златните ретривери Блу и Колби во период од речиси девет месеци. Нивниот сопственик со камера ги забележал сите ситуации кога трчале за јадење, од нивната 11-та недела до нивната 46-та недела.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>