Top
Видео прошетка низ улиците на Барселона

Видео прошетка низ улиците на Барселона

Барселона е неисцрпна инспирација за уметниците ширум светот. Во тој ред се запишува и младиот белоруски режисер Александар Кравтсов. Ова 5-минутно видео е направено од 480 гигабајти снимен материјал во текот на август и септември, со помош на Canon 7D.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>