Top
mojata-ubava-zena-ilike-mk

„Мојата убава жена!“ – Видео кое ќе предизвика бура од емоции

Прекрасно видео кое се темели на вистинска животна сторија на една млада студентка од Тајланд. Во него се исплетени три чувства – среќа, тага и љубов.
Младата девојка има голема тајна која успева да ја сoкрие од сите…
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>