Top
mi-go-bocna-srceto-iLike-mk

Слатка расправија на мали дечиња: „Ми го боцна срцето!“

Во ова видео една момче и девојче дискутираат за тоа дали надвор роси или врне. Момчето е убедено дека роси, а пак девојчето тврди дека врне.

На самиот крај, девојчето со прст го поттурнува русокосото момче, а тоа со тажен глас вели: „Ми го боцна срцето!“.

Ова видео, кое стана вистински хит на јутјуб, дефинитивно ќе ве расположи. :)
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *