Top
Kutre_obozava_da_guska_iLike_mk

Ова „кутре“ обожава да се гушка

Велат кучето е најголем пријател на човекот. Тоа знае искрено да љуби и да се радува. Овој убав бернандинец е токму потврда за тоа. Тој не престанува да го гушка својот сопственик кој се вратил дома после долгиот работен ден.

Пресладок е! :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>