Top
Kucheto-ne-e-igrachka-iLike-mk

Видео со силна порака: „Кучето не е играчка!“

Овој кус филм е наш подарок за сите живи суштества на планетата и се надеваме дека ќе ви се допадне и дека ќе има позитивно влијание над сите!“ – порачуваат продуцентите на видеото, кое за само неколку дена го погледнале повеќе од милион корисници на „ЈуТјуб“.

Инаку, оригиналното име на филмот е „Gift“ („Подарок“) и истиот ќе предизвика бура од емоции кај вас.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *