Top
Zaljubeni-iLike-mk-F

Видео: Како заљубените мислат дека изгледаат, а како навистина изгледаат

Постарите не бадијала рекле „Заљубени-изгубени!“. Фраза која важи до ден денешен и, веројатно, никогаш нема да ја изгуби смислата.

Токму на таа тема, „BuzzFeed“ сними интересно, но мошне реално видео.

Со сигурност ќе се препознаете! ;)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>