Top
Dve-majki-i-dechinja-iLike-mk

Хумористично, но реално видео: Постојат два типа на мајки

Естер Андерсон сними интересно видео за реалната ситуација кога станува збор за односот на мајките кон нивните мали деца. Од аспект на хигиената и безбедноста, мајките знаат да бидат дијаметрално спротивни. Едните не го испуштаат своето дете од око и постојано трчаат по него, а пак, другите се однесуваат лежерно и навидум незаинтересирано.

Сите мајки се луди. Но, некои се полуди од повеќето. Јас се надевам дека вие сте некаде на средината!“ – пишува Естер во описот на видеото поставено на Јутјуб.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *