Top
Horor-skiena-kamera-iLike-mk

Хорор скриена камера од која ќе ви се пресечат нозете во буквална смисла на зборот (16+)

Веројатно ова е најстрашната скриена камера која сте имале можност да ја видите до сега. Дејствието се одвива на еден подземен паркинг, а главни учесници се дечкото со моторна пила и уште едно момче кое боледува од Ханхартов синдром како резултат на кој ги нема екстремитетите.

Horor-skiena-kamera-iLike-mk-2

Видеото е поставено на јутјуб пред 4 дена, а веќе надминува бројка од 20 милиони прегледи.

Реакциите се шокантни!

Напомена: Видеото не се препорачува за лица со нарушено емотивно здравје, како и за луѓе кои имаат проблеми со срцето!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>