Top

Видео: НАЈДОБРО ДО СЕГА – Елена Ристеска & Ламбе

Летниот хит на Елена Ристеска и Ламбе Алабаковски Најдобро до сега доживеа своја визуелизација. Видео приказната ја сработи креативниот тим на Томато Продукција.
Видео материјалот е снимен во студиото на Томато, а во него Елена и Ламбе ќе ги видите во интересен ретро фазон.

Да потсетиме, Најдобро до сега е дело на Дарко Димитров кој заедно со Ламбе и Елена ги напиша и стиховите. Истата ви е достапна за симнување на овој линк. Уживајте!!


Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>