Top

Сексипилната СЕВЕРИНА во жешко видео – Бред Пит

Пред само неколку часа се случи премиерата на видео клипот за новиот летен хит “Бред Пит” на Северина. Песната веќе е голем хит во Хрватска, а видеото со гаранција ќе помогне истата да прерасне во балкански хит. Спотот го режираше Дарко Дриновца. Во видеото Севе се појавува во неколку секси изданија за кои беше задолжен Зигман.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>