Top

НОВО Видео: БОРЦИ – Дани & Скит Скитара

Веројатно веќе имавте можност по радијата да ја чуете дуетската тема на Дани Димитровска и Скит Скитара потпишана како “БОРЦИ“. Песната е инспирирана од животот на младите луѓе како и нивната борба за подобро утре.

Хит синглот го визуелизираше Огнен Шапковски. Погледнете како изгледа.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>