Top
Bebe-zarazno-se-smee-iLike-mk

Бебе се смее заразно додека неговиот татко дува глуварче

Заразното смеење на ова 13-месечно бебенце, кое за првпат го гледа татко си како дува глуварче, ќе ве обземе и вас.

Еве зошто е прекрасно да се биде татко. Син ми Баз првпат гледа глуварче. И мислам дека му се допадна!“ – пишува таткото Том во описот на видеото поставено на „Јутјуб“.

:D
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *