Top

НОВО Видео: 1+1 – Beyoncé

После суперуспешните “Girls (Run the World)” и “Best thing I never had”, Beyoncé визуелизираше уште еден сингл од нејзиниот најнов студиски проект едноставно потпишан “4”. Станува збор за прекрасната балада “1+1“. 29-годишната пејачка во неколку наврати потенцираше дека “1+1″ е нејзин фаворит од албумот и му ја посвети на сопругот Jay Z.

Светската премиера на видеото за “1+1″ се случи на TV E!. Единствено што ни преостанува е да почакаме до 28-ми август за кога се закажани MTV Video Music Awards и да видиме дали “1+1″ ќе добие спектакуларна изведба во живо.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>