Top
Сандра Булок за ВОГ

Прекрасната Сандра Булок блеска на насловната страна на „Вог“

Шармантната Сандра Булок (Sandra Bullock) ја разубавува насловната страна на октомврискиот број на магазинот „Вог“, издание за американски пазар. 49-годишната актерка позираше во елигантни тоалети пред објективот на легендарниот германски фотограф Peter Lindbergh.

Во интервјуто изјавува дека ја сака нејзината професија и дека ќе ја работи сè додека не почувствува притисок.

Прекрасната Сандра Булок за Вог (2)

Прекрасната Сандра Булок за Вог (3)

Прекрасната Сандра Булок за Вог (4)

Прекрасната Сандра Булок за Вог (5)

Прекрасната Сандра Булок за Вог (6)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>