Top
bey-33-bday-iLike-mk

Бијонсе сподели фотографии од роденденското патување со Џеј Зи и малата Блу Ајви

Како и многупати досега, Бијонсе сподели неколку фотографии на социјалните мрежи од нејзиниот семеен албум. После исцрпната светска турнеја и неодамнешниот успешен настап на „MTV VMA“, таа замина на крстарење со луксузна јахта и го прослави нејзиниот 33-ти роденден во кругот на своето семејство.

Во меѓувреме, стивнаа шпекулациите за разводот на Бијонсе и Џеј Зи, но овие денови сè поинтензивни се гласините за нејзината наводна бременост. Популарната двојка во целост ги игнорира овие вести и не дава никакви изјави врзани за нив.

bey-33-2

bey-33-3

bey-33-4

bey-33-5

bey-33-6

bey-33-7

bey-33-8

bey-33-9

bey-33-10

bey-33-11

BEY-33-12

BEY-33-13

BEY-33-14
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *