Top
Ријана со неколку интересни стајлинзи во фотосесија за „Вог“

Ријана со неколку интересни стајлинзи во фотосесија за „Вог“

Преубавата пејачка од Барбадос, Ријана, ја краси насловната страна на американското издание на магазинот „Vogue“, за месец март. 25-годишната ѕвезда буквално блеска во креациите на неколку светски познати креатори, како: Сен Лоран, Живанши, Александар Ванг, Родарте, Александар МекКвин, Том Форд, Версаче и Мејсон Мартин Марџела. Фотосесијата ја потпишува реномираниот моден фотограф Дејвид Симс.

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-002

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-003

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-004

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-005

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-006

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-007

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-008

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-009

Rihanna-Vogue-US-iLike-mk-010




Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>