Top
Никол Кидман за ВОГ

Никол Кидман за „ВОГ“

Сексипилната Никол Кидман (Nicole Kidman) е дел од августовскиот број на „ВОГ Германија“. Прекрасните црно-бели фотографии се дело на легендарниот фотограф Patrick Demarchelier, а стајлингот беше доверен на Wendy Rowe и Beth Fricke.

Никол Кидман за ВОГ

Никол Кидман за ВОГ

Никол Кидман за ВОГ

Никол Кидман за ВОГ

Никол Кидман за ВОГ


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>