Top
Бремената Кејт Винслет на насловната страна на „Вог“

Бремената Кејт Винслет на насловната страна на „Вог“

Преубавата актерка Кејт Винслет (Kate Winslet) ја краси насловната страна на ноемврискиот број на магазинот „Вог“. Фото-едиторијалот го изработи фотографот Марио Тестино.

Kate-Winslet-Vogue-US-Mario-Testino-02

Kate-Winslet-Vogue-US-Mario-Testino-03

Kate-Winslet-Vogue-US-Mario-Testino-04

Kate-Winslet-Vogue-US-Mario-Testino-05


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>