Top

Jude Law за DIOR

Британскиот актер Jude Law во најновата видео реклама за DIOR Homme. Видеото го режираше поранешниот сопруг на Madonna, Guy Richie насловено како “Un Rendez-Vous”.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *