Top
ronaldo-irina-vogue-iLike-mk-F

Ирина Шајк и Роналдо се фотографираа разголени за насловната на „Вог“

Кристијано Роналдо позираше како од мајка роден во друштво на својата девојка Ирина Шајк за јунскиот број на магазинот „Вог“, издание за шпански пазар.

Фотосесијата е снимена во нивниот дом, а зад објективот стои реномираниот фотограф Марио Тестино.

ronaldo-irina-vogue-iLike-mk-02

Погледнете дел од атмосферата при снимањето на едиторијалот.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>