Top

Ева Херцигова, Наоми Кембел и Клаудија Шифер за D&G Anthology

Палетата на D&G Anthology збогатена со нов парфем – 11 “La Force”. Сексипилните супермоделите Tony Ward, Tyson Ballou, Noah Mills, Claudia Schiffer, Naomi Campbell и Eva Herzigova се заштитни лица. Фотографиите се дело на маестралниот Mario Testino.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *