Top
charlize-theron-vogue-iLike-mk-F

Шерлиз Терон со секси фотосесија на плажа за „Вог“

Преубавата актерка и модел Шерлиз Терон ја краси насловната страна на јунското издание на магазинот „Вог“ наменето за американскиот пазар. 38-годишната Шерлиз изгледа неодоливо на фотографиите направени на плажа, зад кои стои реномираниот фото-мајстор Марио Тестино.

charlize-theron-vogue-iLike-mk-002

charlize-theron-vogue-iLike-mk-003

charlize-theron-vogue-iLike-mk-004

charlize-theron-vogue-iLike-mk-005

charlize-theron-vogue-iLike-mk-006

charlize-theron-vogue-iLike-mk-007

charlize-theron-vogue-iLike-mk-008
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>