Top
Beyonce-Black-and-White-iLIke-mk

Бијонсе изненади со кус црно-бел филм полн со емоции

Дефинитивно, Бијонсе ја заслужува славата која ја ужива иминатите неколку години. Популарната пејачка ја изненади јавноста, особено нејзините фанови со кус филм работен во црно-бела техника.

После 1 година од издавањето на „Visual Album“, 33-годишната дива објави филм чиј наслов е „Yours and mine“.
11-минутниот филм е преполн со силни и искрени емоции. Таа зборува за славата, бракот и семејството, но и за феминизмот.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>