Top
Викторија и Дејвид Бекам во специјално празнично издание на „Вог“

Викторија и Дејвид Бекам во специјално празнично издание на „Вог“

Популарната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија се дел од специјалниот празничен двоброј на „Вог Париз“. Фотографиите се дело на Инез ван Ламсверде и Винуд Матадин, а магазинот ќе биде достапен во киосците почнувајќи од 2-ри декември.

Одговорните лице на „Вог Париз“ за Викторија велат:

Таа е природна и спонтана личност. Нејзината популарност во модниот свет сè повеќе расте. Модната линија која ја презентираше на неодамна одржаната модна недела помина во Њујорк помина одлично, со низа позитивни критики.

victoria-david-beckham-vogue-ilike-mk-002
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>