Top

Талентиран пар пее микс од најголемите хитови кои ја одбележаа 2015 година

Млад брачен пар испеа микс од 17 хитови кои ја одбележаа годината која изминува.

Во видеото, Мајкл и Кариса Алвардо пеат хитови како „Hello“ од Адел, „Thinking Out Loud“ од Ед Ширан, „Shut Up and Dance“ од Walk The Moon, „Bad Blood“ од Тејлор Свифт и „See You Again“ од Виз Калифа.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *