Top
DNK-Najmila-iLike-mk

Спотот на ДНК за „Најмила“ со Катарина Ивановска

ДНК го објави видео клипот за песната „Најмила“. Во спотот, покрај Панчо и Андреј, се појавува и преубавата Катарина Ивановска.

Текстот и музиката на „Најмила“ се дело на Панчо, а аранжманот го потпишува Лазар Цветкоски.

Спотот е дело на веќе докажаниот тим на „Томато продукција“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>