Top

„Со тебе најдов среќа“ – Промовирана досега необјавена песна на Влатко Илиевски

На иницијатива на Драган Илиевски – Вршац, татко на прерано починатата поп-ѕвезда Влатко Илиевски, е промовирана уште една необјавена песна. Насловот на постхумно објавената песна е „Со тебе најдов среќа“, а истата е дело на Кристијан Габровски.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>