Top

„Runnin’ (Lose It All)“ е новиот хит на Бијонсе

После цела календарска година од последната објавена песна, Бијонсе ги изненади своите обожаватели со ново дело. Темата „Runnin’ (Lose It All)“, која е во соработка со Бенџамин Ароу и продуцентот Naughty Boy, беше поставена на YouTube заедно со емотивен видеозапис.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *