Top

„Пак и пак“ – нова песна на Дупер

Дуото Дупер имаат нова песна. „Пак и пак“ е насловот на новата нумера, а звукот веќе добро препознатлив за нив.

Музиката, текстот и аранжманот се на Дупер, продукцијата ја потпишува Ангел Ќосев, додека пак, за видеото беше задолжена екипата на Frozen Time Drops.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>