Top

Антониа Гиговска го претстави спотот за „Могли смо у двоје“

После успехот на синглот „Никогаш не вели никогаш“, младата пејачка Антониа Гиговска ја објави песната „Могли смо у двоје“. Темата е дело на маестралниот Дарко Димитров, а текстот го напиша Владимир Даниловиќ.

Видеото го потпишува Даниел Јовески, додека пак, издавач на целиот проект е „Меџик Рекордс“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>