Top

Роберт Билбилов со видео за макфестовската тема „Луда си на мирен начин“

Роберт Билбилов го промовираше видео-записот за „Луда си на мирен начин“ – песната со која настапи на овогодинешното издание на „Макфест“. Зад музиката, аранжманот и продукцијата на оваа моќна тема стои самиот тој, а текстот е во соработка со Ива Михајловска.

Видео-спотот е во комплетна реализација на Зоран Зонде Стојановски.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *