Top

Лара со видео-запис за макфестовска балада „Душа“

Лара Иванова го промовираше видео спотот за „Душа“ – темата со која настапи на 36-то издание на „Макфест“. Музиката, аранжманот и продукцијата на оваа моќна балада се на Иле Спасев, а зборовите се дело на Робин Зимбаков.

Видеото е во комплетна реализација на Владимир Митревски – Ѓуле.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *