Top

Ново видео на Lady Gaga – You and I

Денеска во Online светот излезе на виделина новиот музички спот на Lady Gaga – You and I. Новата песна е четврт сингл од албумот Born this way. Инаку на 2-ри август, на својот Твитер профил најавила дека ова видео ќе биде нејзин 1000-ти твит. Премиерното издание на видеото требало да биде на MTV, во четврток (18 август), во 07:49, но сепак видеото излезе во јавноста порано од очекуваното. Погледнете го и кажете ни што мислите за него.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>