Top

Лејди ГАГА за ВОГ Јапонија

Лејди Гага (или Stefani Joanne Angelina Germanotta како што е нејзиното вистинско име) повторно на насловна страна. Овојпат , на VOGUE Hommes Japan edition. Фотографиите ги изработи Terry Richardson, додека пак, стајлингот е на Nicola Formichetti. Во колку примероци ќе се продаде VOGUE судејќи според насловната страна??! : )

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>