Top
Kaliopi-Jutro-iLike-mk

„Јутро“ е новата песна на Калиопи

Калиопи го промовираше видеоспотот за новата песна „Јутро“. Во него, се појавува и нејзиниот поранешен сопруг, Ромео Грил.

Ромео е комплетен автор на одличната балада, а клипот го изработи „Мелем“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>