Top
Vlado-Janevski-E-ama-jas-te-sakam-tebe-iLike-mk

Владо Јаневски со весел спот за „Е, ама јас те сакам тебе“

Најдобриот машки вокал на македонската естрада, Владо Јаневски, промовираше спот за минатогодишниот радиски хит „Е, ама јас те сакам тебе“.

Во видеото се појавуваат неколку згодни девојки и едно симпатично момче.

Комплетната реализација ја потпишува „Томато“, а е посветено на вљубените.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>