Top

NEW Video: Promise this – Cheryl Cole

Cheryl Cole го визуелизира и четвртиот по ред сингл од нејзиниот платинест албум “3 Words”. После мегауспешните “Fight for this love”, “3 Words” и “Parachute” време е за нов видео клип “PROMISE THIS”. “Promise this” е дело на врвниот англиски режисер Sophie Muller, познат по соработките со Beyonce, Gwen Stefani, Maroon 5. Уживајте во најновото видео на неодоливата Cheryl Cole.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>