Top
Katy-Perry-Super-Bowl-Halftime-Show-Performance-iLike-mk

Погледнете го целиот настап на Кети Пери на „Супер Боул 2015“

Кети Пери ја имаше честа да наспати на полувремето на овогодинешниот „Супер Боул“. Нејзините најголеми хитови беа поткрепени со одличен сценски перформанс со фантастична костимографија. 12-минутното шоу го збогатија Лени Кравиц и раперката Миси Елиот.

За жал, критичарите не беа воодушевени од настапот на 30-годишната ѕвезда и насочија голем број негативни критики на нејзина сметка. Повеќето од нив изјавија дека настапот на Миси Елиот и нејзините стари, но добро познати хитови го засенија настапот на Кети.

Ние нема ништо да судиме, само ќе ве поканиме да погледнете настапот.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>