Top
Бруно Марс со супер-енергичен настап на „Super Bowl 2014“

Бруно Марс со супер-енергичен настап на „Super Bowl 2014“

Како што беше најавено, талентираниот артист Бруно Марс беше задолжен за музичкиот дел на најгледаната спортска манифестација „Super Bowl 2014“. Тој имаше супер-енергичен настап на полувремето, а вистинско изненадување беа момците од рок составот Red Hot Chili Peppers, кои дополнително ја вжештија атмосферата.

bruno-mars-superbowl-halftime-ilike-mk-02
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>