Top
Beyonce-New-Video-11-2014-iLike-mk

Бијонсе танцува откачено со своите пријателки во спотот за „7/11“

Бијонсе повторно ги изненади своите верни фанови со нов спот кој изгледа како да е снимен со аматерска камера.

Се работи за темата „7/11“ која е дел од албумот „Beyoncé – Platinum Edition“.

Музичката дива го објави видеото пред неполни 3 дена, а истото веќе надминува бројка од 20 милиони прегледи на нејзиниот официјален јутјуб канал.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *