Top
Бијонсе ја отпеа „XO“ на „Brit Awards 2014“

Бијонсе ја отпеа „XO“ на „Brit Awards 2014“

Американската музичка икона Бијонсе настапи на овогодинешното издание на „Британските музички награди“. На големата сцена на „О2 Арена“ во Лондон го изведе хитот „XO“ продуциран од нејзиниот долгогодишен соработник Рајан Тедер (OneRepublic). 32-годишната блескаше во темно зелена тоалета, дело на грчкиот моден дизајнер Вретос Вретакос.

Бијонсе и Џеј Зи на „Brit Awards 2014“

Бијонсе и Џеј Зи на „Brit Awards 2014“
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *