Top
Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-F

Женска колекција од „ZARA“ за плажа

Популарниот шпански моден бренд „ZARA“ претстави специјална линија наменета за плажа, која е дел од нивната официјална колекција за сезона пролет-лето 2015.

Убавата Бланка Падила е заштитно лице.

Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-002

Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-003

Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-006

Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-004

Blanca-Padilla-ZARA-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *